قوانین فروشگاه اینترنتی باربیکو:

قوانین فروشگاه اینترنتی باربیکو

قوانین فروشگاه اینترنتی باربیکو

  • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل هزینه حمل و نقل خواهد بود.
  • مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه اینترنتی باربیکو به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد.
  • در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه اینترنتی باربیکو به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
  • هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

مالکیت معنوی فروشگاه اینترنتی باربیکو:

  • کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر، کلاً متعلق به سایت فروشگاه اینترنتی باربیکو، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه اینترنتی باربیکو، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات باربیکو:

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه اینترنتی باربیکو، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *